Lenovo IdeaTab A1000F (3GB) primary partition

Tablet má vnitřní paměť 16 GB, ale pro primární odddíl je pouze 1,5 GB. Naštěstí někdo hodný s NICKem:“nusi“ zde: IdeaTab A1000F (3GB) primary partition je soubor, který je potřeba flashnout do tabletu a tím se změní oddíl z 1,5 GB na 3 GB.

Postup, který jsem musel použít byl takový, že soubor sám o sobě nešel flashnout. Stáhnul jsem tedy celý Firmware a soubor k němu přidal.

Celý firmware s vloženým souborem, pak už šel flashnout zcela krásně.

Takový ten základ jak na to: (tímto postupem se vymaže celý obsah tabletu, včetně 12 GB oddílu, který se změní na 10 GB)

  1. Na instalovat drivery pro daný MTK čip. (Když se poštěstí, tak jsou obsažené v balíčku s celým Stock firmwarem a když se nejvíce poštěstí, tak bude přiložen i Flash_Tool)
  2. Stáhnout soubor z odkazu a přidat ho k souborům Stock Rom a přepsat.
  3. Přes Flash_Tool načíst Scatter soubor a dát tlačítko „upgrade firmware“ flashnout, připojit USB kabel do tabletu a přitom držet VOLUME DOWN. (tlačítko pro snížení hlasitosti). Ve chvíli kdy se začne flashovat, tedy první červených pruh 100%, pak fialových pruh 100% a pak zelené kolečko uprostřed obrazovky. (pokud se Vám sekne flash při červeném pruhu, tak nemáte asi správné drivery)
  4. Hotovo. Výsledek na obrázku.
    Lenovo IdeaTab A1000-F after chagne primary parttition to 3 GB

    A pošlete autorovi „nusi“ přes DONATE tlačítko, pokud máte PAYPAL aspoň 3 dolary. 1 dolar si za zprostředkování totiž vezme paypal. A napsat mu poděkování do komentu.